ג'ינגלים כמיתוג מקצועי לעסק במחיר משתלם !


פאנטון לנייד

מדובר על קריינות מקצועית המשולבת עם מוסיקת רקע מתאימה המחליפה את צליל החיוג הישן בטלפון הנייד שלנו ומספרת על העסק וע"י כך שומרת על הלקוחות בזמן ההמתנה לשיחה. כך ניתן לקבל גם מיתוג מקצועי לעסק וגם שימור לקוחות פוטנציאליים.

קריינות למרכזיה

קריינות מקצועית, עם או בלי מוסיקת רקע הנותנת מידע חשוב על העסק בזמן ההמתנה ומפנה לשלוחות המתאימות במידת הצורך. למעשה כל חברה חייבת סוג של נתב שיחות מקצועי על מנת לשדר מקצועיות, אמינות וכמובן מיתוג מקצועי "על הדרך".

ג'ינגלים לרדיו

ברוב המקרים אנו מדברים על פרסומות ו/או תשדירי חסות כאשר אנו אומרים את המילה "ג'ינגל" שמשמעותה הפופולרי ביותר היא שיר קצר ושיווקי הבא למתג את העסק ולהחדיר את המסר השיווקי שנרצה להעביר בצורה הנעימה ביותר כבדרך אגב...

קריינות לסרטוני תדמית

בכל סרטון תדמית יש קריין או קריין המדברים ברקע. ישנם סרטוני תדמית הנקראים "סרטוני הדרכה" המתארים שרות או מוצר חדש וישנם סרטונים אחרים הבאים למתג ולהסביר במהירות יחסית את הקונספט של השרות או המוצר שלנו.


דוגמאות לצליל עסקי לנייד
דוגמאות לקריינות למרכזיה
דוגמאות לג'ינגלים לרדיו

 ג'ינגלים מקצועיים לעסקים

ג'ינגלים לעסקים הפכו בשנים האחרונות למוצר שיווקי, פרסומי ומיתוגי מאוד מבוקש, בעיקר בזכות חדירתם של הטלפונים הניידים לשוק הישראלי. הג'ינגלים יכולים להופיע כפרסום ברדיו, כקריינות מקצועית במרכזיה של העסק וכצליל המתנה עסקי בנייד של המנכ"ל/ עובדים וכדומה. 


מבין לקוחותינו:
yerid
bn
renuar
reshetg
g1
buy
expert
hotelb
target1
mm
sport

צרו איתנו קשר עוד היום - 054-6978151 | 077-5002925